Yatırım Detayları
 • Minimum Yatırım Bütçesi:
İş Fırsatı Türü
Franchise Detayları
 • Şube Sayısı
  75
 • Kuruluş Yılı
  2004
Eğitim & Destek Detayları
 • Pazarlama Eğitimi
  Var
 • Personel Eğitimi
  Var
Franchise Açıklaması

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik, enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız verip, serbest tüketici limitini geçen tüm tarife gruplarına tüketim ayrımı gözetmeksizin doğrudan elektrik tedariki sağlamaktadır. AKSA Elektrik, sahip olduğu üretim gücü, yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile entegre oluşumu ve Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir.

Sektörün lider enerji firmalarından biri olan AKSA Elektrik Türkiye genelinde var olan 100’ü aşkın bayilik ağını genişleterek enerjisiyle gücüne güç katacak yeni iş ortakları arıyor.

Türkiye genelinde yeni bayilerini arayan Aksa Elektrik, yepyeni fırsatlar sunarak, büyümeyi hedefleyen, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, nitelikli yeni girişimcileri aralarına bekliyor.

Başvuru ve detaylı bilgi için siz de aşağıda yer alan numaradan veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz

444 4 610

Başvuru Yap

  Başvuru
  Başvuru yapmak için lütfen yandaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede firma yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.
  Başvuru Formu