Yatırım Detayları
 • Minimum Yatırım Bütçesi: ₺3.000.000
İş Fırsatı Türü
Franchise Detayları
 • Şube Sayısı
  24
 • Kuruluş Yılı
  1999
 • Ortalama Kar Marjı
  %15
Eğitim & Destek Detayları
 • Bölge Koruması
  Var
 • Yer Seçimi
  Var
 • Pazarlama Eğitimi
  Var
 • Personel Eğitimi
  Var
Franchise Açıklaması

Happy Moon’s Grup olarak hikâyemiz bundan tam 20 sene öncesinde başladı.

Restoran sektöründe uzun yıllar boyunca aldığım görevler zaman içerisinde bana farklı deneyimler kattı.

Edindiğim bu tecrübelerle hayalim için ilk adımı 1998 yılında attım. Uygun mekânı bulmak için yaklaşık 2 yıl süren araştırmalarımın sonucunda ilk şubemizin açılışını Kadıköy’de gerçekleştirdim.

Misafirlerimizin acıktıklarında akıllarına gelen ilk yer olmak, geldiklerinde hak ettikleri değeri görüp, mutlu olmalarını sağlamak, lezzetlerimizi deneyimleyip, memnuniyet içerisinden mekândan mutlu ayrılmalarını sağlamak en büyük önceliğimdi.

Hedefim oluşturduğumuz bu memnuniyet ile misafirlerimizin arada sırada uğradıkları bir kafe olarak değil, her fırsatta gelmek isteyecekleri bir mekân olmaktı.

Stratejimizi büyük porsiyon, hızlı servis ve iyi hizmet üzerine kurguladım. Yıllardır edindiğim tecrübelerime dayanarak herkese hak ettiği bu hizmeti hakkı olan fiyat ile buluşturma kararı aldım. Lüks olarak adlandırılan bu kavramların herkes tarafından ulaşılabilir olması benim için büyük önem taşıyordu.

Kısa bir zaman içerisinde de gelen konuklarımız tarafından fark edildik. Başladığımda hedeflediğim gibi müdavimlerimiz olmaya başladı. Tek bir şubeyken, ikinci ve üçüncü şubelerimiz açıldı. Özellikle Anadolu Yakası’nda o kadar sevildik ki açtığımız şubeler ile Bağdat Caddesi’ne sığamadık. Şimdi ise sizlerin ilgi ve desteği ile tüm Türkiye’ye yayılmış 24 şubesi olan bir markaya dönüştük. Sadece tek marka ile kalmayıp, Manhattan Coffee ve Big Kitchen markalarını da sektöre kazandıran bir grup markası haline geldik.

20 sene öncesinde tek bir noktada başlayan yolculuğuma arkamda 1300 kişilik büyük bir aile ile devam ediyorum. Tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte büyüyerek uluslararası bir zincir markası olma yolunda ilerliyoruz.

Hedeflerimiz ve hayallerimiz ne kadar büyürse büyüsün önceliğimiz konuklarımızın memnuniyeti olarak kalmaya devam edecektir.

Başvuru Yap

  Başvuru
  Başvuru yapmak için lütfen yandaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede firma yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.
  Başvuru Formu