Yatırım Detayları
 • Minimum Yatırım Bütçesi: ₺150.000
İş Fırsatı Türü
Franchise Detayları
 • Şube Sayısı
  3
 • Kuruluş Yılı
  2017
 • Ortalama Kar Marjı
  %25
 • Kardan Alınan Pay
  %3
Eğitim & Destek Detayları
 • Bölge Koruması
  Var
 • Pazarlama Eğitimi
  Var
Franchise Açıklaması

Hikayemiz çocukluğumuza dayanıyor. Dedelerimiz Anadolunun güzel köylerinde hayvancılık yapıyordu. Bizlerde onların gölgesinde büyüdük. O zamanki yediğimiz etlerin lezzetleri hala damaklarımızda.

Yıllar geçince kendimizi eğitim ve iş hayatı için İstanbul'da bulduk. Gönül verdiğimiz ve yaparken keyif aldığımız iş yemekti... Uzun yıllar boyunca sektörün mutfağında olmanın verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile hep daha iyisini aradık. İnsanların yemek ihtiyaçlarını basit yollarla, fabrikasyon üretilen ürünler ile sadece karnımız doysun mantığıyla giderdiklerini farketmemiz bizi bu konuda daha sağlıklı katkısız , doğal bir ürün ? Sorusunun cevabını aramaya götürdü. ( Tıpkı çocukluğumuzdaki o eşsiz lezzetler gibi)

Aklımız hala çocukluğumuzda yediğimiz o güzel etlerin lezzetindeydi. Bu sağlıklı, katkısız ve doğal lezzetleri siz değerli misafirlerimiz ile buluşturmaya karar verdik.
Anadolu’nun lezzetini günümüzün ihtiyaç ve beklentileri ile buluşturmak için aylarca süren ARGE çalışmaları yaptık. Anadolu’nun Etleri bu kadar lezzetli iken BİZCE’si neden olmasın dedik.

Gurme Hamburgerlerimizi yaparken etin İslami kesim kurallarına uygun olarak hazırlanmasına dikkat ettik. Değerlerimizi bu topraklarda devam ettirme anlayışımız daima bize ve işlerimize eşlik etti.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız başta olmak üzere bütün misafirlerimiz için Helal, Sağlıklı ve Lezzetli Ürünler sunmak için yola koyulduk. ‘’YEMEDİĞİMİZ HİÇ BİR ÜRÜNÜ SATMAYACAĞIMIZA’’ Söz verdik.

İlk şubemizi tüm dünya, Gurme Hamburgerin BİZCE’sini görsün diye turistlerin uğrak yeri Beyoğlu’nda açtık. Gurme Hamburgerlerimizin yanına her geçen gün kendini yenileyen Steak alternatifini ekledik. Bu kadar lezzetli etlerimizin helal ve sağlıkla buluşması, deneyenlerin bu tadı bir daha asla unutamayacakları bir seviyeye çıkardı.
Şimdi büyümek istiyoruz. Yolumuzda bizimle yürüyecek bizimle beraber büyüyecek dostlar arıyoruz...

İNSTAGRAM : @kasapburgersteakhouse

Başvuru Yap

  Başvuru
  Başvuru yapmak için lütfen yandaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede firma yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.
  Başvuru Formu