Yatırım Detayları
 • Minimum Yatırım Bütçesi: ₺25.000
Kategori
İş Fırsatı Türü
Franchise Detayları
 • Şube Sayısı
  10
 • Kuruluş Yılı
  2000
Franchise Açıklaması

Geleneksel temizliğin ve bakımın yüzyıllardır tek adresi olan sabunlar, Yeşil Adam  Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nda, dermatologlar ve etnobotanik uzmanları tarafından cildiniz için özenle geliştirilen doğal sabun çeşitleri ile cildiniz asla kurumaz.

Aksine, nemlenirken bir yandan da ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri alır. Özellikle kuru cilde sahip kişilere önerilen zeytinyağlı sabun ile teniniz ihtiyaç duyduğu nemi ve esnekliği geri kazanır. Yeşil Adam doğal sabun çeşitleri organik içerikler kullanılarak üretilmiştir.

Mükemmel cilt bakımının yanı sıra cildinizde uzun süre kalıcılığı olan hoş kokusu sayesinde Yeşil Adam doğal katı sabunlarından vazgeçemeyeceksiniz! İster günlük el temizliğiniz ister vücut bakımınız için kullanabileceğiniz sabunları keşfedin ve geleneksel cilt bakımının tadını çıkarın! Üstelik paraben içermez.ve Gliserinlidir.

Yeşil  Adam kozmetik  ve doğal  ürünler üretimi ve satışı yaparak bayilikler  oluşturmaktır.320 çeşit  sabun  400 çeşit  parfüm  dezenfektan  doğal  ürünler  bitkisel yağlar  bitkisel otlar şampuan krem şifalı taşlar gibi geniş  bir yelpazeye sahiptir.Gıda bölümü içinde arge çalışmaları devam etmekte ve yakında çıkacaktır.Yeşil Adam bayiliğini ve franchise aldığınızda gelecek içinde çok güzel bir yatırım yapmış olacaksınız.

Yeşil  Adam   bayilerine kira desteği  reklam desteği ve çok yüksek kar marjları vermektedir.Hareketli lokasyonlar tercih sebebidir.Gerekli yatırım bütçesine sahip olmak,markaya güven,vizyon,hareketli lokasyonlar tercih sebebidir.

Başvuru Yap

  Başvuru
  Başvuru yapmak için lütfen yandaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede firma yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.
  Başvuru Formu