Hakkımızda

Firmala.com, Türkiye’nin en büyük devren satılık, devren kiralık işyeri ilanları ve franchise-bayilik ilanları platformu olmayı hedefleyen; bu kapsamda çalışmalarına ve geliştirmelerine devam eden bir platformdur. 

Günümüzde birçok işletme sahibi çeşitli sebeplerle işyerini satmak ya da devretmek için çözüm aramakta ve aynı şekilde girişimciler, aracılar, sermaye sahipleri de fırsatları değerlendirmek, iş kurmak, yatırım yapmak amacıyla yeni işyerleri aramaktadır. 

Firmala.com tam da bu noktada alıcı ve satıcıyı ortak bir platformda buluşturmaktadır. Firmala.com ‘da binlerce devren işyeri ve franchise-bayilik fırsatı bulabilirsiniz. Aylık 100.000’den fazla yatırımcı ve girişimci Firmala.com’u ziyaret etmektedir.

Firmala Kimler İçin ?

Devren satılık işyerleri, devren kiralık işyerleri, yatırımcı arayan şirketler, franchise-bayilik veren markalar, girişimciler, yatırımcılar, emlakçılar ve aracı danışmanlar.

Neden Firmala ?

Sade ve kullanışlı arayüzü ile alıcı ve satıcılar hızlıca iletişim kurabilir, mesajlaşabilir ve anlaşabilirler. Binlerce işletme sahibi, girişimci ve yatırımcı, güvenle Firmala.com 'u kullanıyor.